Hoş Geldiniz, 11 Ağustos 2022 Perşembe | 01:26
turkce english deutsch russkiy
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Satılıklar Kiralıklar Günlük Kiralık Devren İletişim
Hakkımızda

HAKKIMIZDA;

Ercan Emlak 2006 yılında Çayyolu İlko Sitesi 2818.cadde no.82'de şu an faaliyette bulunduğumuz büromuzda kurulmuştur. Kuruluşundan beri emlak alım satımı yapan vatandaşlarımızın büyük ilgisini çekmiştir. Bugün Ercan Emlak, yol gösterici ve lider bir kuruluştur. Bu gelişmesini, vizyonuna, misyonuna ve temel değerlerine borçludur. O her zaman zorlukları fırsatlara dönüştürebilmiş ve bu bağlamda vatandaşlarımıza hizmet sunmuştur. Bugünde aynı coşku ve heyecanla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyonumuz; Emlak piyasasında, Ankara’nın en gelişmiş ve en güvenilir emlak alım-satım kuruluşu arasında olmaktır.

Misyonumuz; başka bir ifadeyle var oluş sebebi, emlak alanında müşterilerini bilinçlendirmek ve edindiği bilgi ve tecrübeleri müşterileri ile paylaşmaktır. Böylece ülkemizde emlak bilincini yaymaktır. Onun misyonu emlak alanında ülkemiz insanlarına hizmet etmektir. ERCAN EMLAK vizyonu ve misyonu doğuran asla vazgeçemeyeceği temel değerleri vardır. Bu temel değerlerin başında insana saygı gelir. ERCAN EMLAK felsefesine göre insan çok önemli bir varlıktır, asla aldatılmaz ve zarara sokulmaz. ERCAN EMLAK ayrıca evrensel değerlere ve demokrasinin ilkelerine sıkıca bağlıdır. ERCAN EMLAK kuruluşundan bugüne kadar hiç bir defosu olmayan emlak kuruluşudur. Ayrıca kazan kazan felsefesine göre hizmet eden ve bulunduğu yerden öteyi görebilen emlak kuruluşudur. Emlak alanında geleceğin resmini zihninde her zaman canlı tutar.

Türkiyemizin güzel insanları ERCAN EMLAK ile bulanmadan ve donmadan akmanın güzelliğini fark ediniz.

Değerlerimiz;

-İnsan, İşyeri ahlakı içerisinde saygı ve sevgi, dürüstlük, samimiyet,

Temel Prensiplerimiz;

-Müşteri Memnuniyeti,

-Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tatmin edecek şekilde hiçbir çıkar amacı gütmeden mülk sahibi edindirmek, alıcı/satıcı çıkarlarını en iyi şekilde korumaktır.

 

Emlak
Vitrin İlanları
Satılık İlanlar
Kiralık İlanlar
Emlak Arama
Şirket
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim
İletişim
Prof.Dr.Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2818.cadde no.82 Çayyolu/Çankaya/Ankara
Ankara / Çankaya
TEL : +90 (505) 383 0544
Emlakjet